Kultura

„Kraljevski festival“ zatvara
pozorišnu sezonu

Polaznici derventskog Dramskog studija izvešće večeras u 19 časova na sceni HKD „Napredak“ prvu reprizu komedije „Kraljevski festival“ kojom će zatvoriti pozorišnu sezonu.
Kako je od ranije poznato, riječ je o neobičnoj bajci rađenoj po tekstu Tode Nikoletića, koja nosi poruke o prijateljstvu i ljubavi.
– Dok kraja sedmice imamo još jedno gostovanje i nakon toga idemo na mali odmor, a krajem mjeseca dio članova našeg studija biće na Eko – kampu „Zasavica“ u Sremskoj Mitrovici – rekao je rukovodilac studija Siniša Tešanović dodavši da je tokom ljeta planirano premijerno izvođenje dvije nove predstave.

Related posts

„Nedelja“ i „Mirakulus“ na
velikom platnu 5. februara

Derventski List

Filmovi „Nedelja“ i
„Mirakulus“ 5. februara

Derventski List

Priroda, Ukrina i njeni fenomeni i
ovog ljeta krasiće slikarska platna

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još