Спорт

Војници доминирали у Радничким играма

Радничке спортске игре завршене су јуче финалним мечевима у све четири категорије, а доминацију су потврдили припадници Инжињеријског батаљона.

Прво мјесто у баскету освојила је екипа Дедина ПЗ која је у финалу била боља од екипе Нет QМ, а побједник такмичења у одбојци била је екипа Шумске управе која је у одлучујућем мечу савладала екипу Инжињериjског батаљона.

У повлачењу конопца најуспјeшнија је била екипа Дрвопрерада Зорић, која је у финалном повлачењу у два наврата била боља од Дедине ПЗ.

Инжињеријски батаљон био је више него убједљив у финалном мечу у футсалу, освојивши прво мјесто, а војници – спортисти постали су и свеукупни побједници 14. радничких спортских игара, са освојеним првим мјестом у футсалу и другим мјестом у одбојци.

Резултати:

Баскет полуфинале: Нет QМ – Гатарић 16:6, Геокоп*Скупштина – Дедина ПЗ 12:16.

Баскет финале: Нет QМ – Дедина ПЗ 15:17

Конопац полуфинале: Шумска Управа –Дрвопрерада Зорић 0:2, Дедина ПЗ – Гатарић 2:0

Конопац финале: Дедина ПЗ – Дрвопрерада Зорић 0:2

Одбојка полуфинале: Гатарић – Шумска управа 0:2, Инжињеријски батаљон – Нет QМ=2:0

Одбојка финале: Шумска управа – Инжињеријски батаљон 2:1

Футсал финале: Инжињеријски батаљон – Геокоп*Скупштина 8:0

 

САСТАВИ ПОБЈЕДНИЧКИХ ЕКИПА:

ФУТСАЛ – ИНЖИЊЕРИЈСКИ БАТАЉОН:

Новислав Мишић, Нахид Бешић, Славиша Ђедовић, Алмир Спахић, Марко Новаковић, Асим Шипчић, Бојан Ћирковић, Авдо Авдић, Миленко Јокић, Тарик Ганија, Александар Панић и Јован Рајак.

ОДБОЈКА – ШУМСКА УПРАВА: Дајана Костић, Саша Радоњић, Теодор Глишић, Дарио Башић, Александар Јанковић, Горан Новаковић.

БАСКЕТ – ДЕДИНА ПЗ: Никола Дака, Аљоша Хрустић, Јовица Бардак, Синиша Ђурић.

Related posts

ОТКАЗАН „ДЕРВЕНТА НЕКТАР ФУТСАЛ“

admin

Теодора Милојевић
уписала нови успјех

Derventski List

КУЋИ ДОНИЈЕЛИ ПРЕГРШТ МЕДАЉА

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još