Спорт

Теквондоистима пет медаља

Пет чланова Теквондо клуба „Дервента“ освојило је медаље на јучерашњем Међународном теквондо турниру у Какању.

У јакој конкуренцији од 540 такмичара из четири државе златне медаље изборили су Данијел Миљевић у категорији сениора и Срђан Ковачевић међу кадетима.

Александар Симић освојио је сребро у категорији кадета, а међу млађим кадетима Алексеј Теофиловић изборио је бронзу. Јуниор Владан Ковачевић кући се вратио са бронзом.

Related posts

ЛАЗАРЕВИЋ УМЈЕСТО ЋУЛУМА

admin

У марту бесплатан
упис нових чланова

Derventski List

Васићу и Макивићу бронзe са Балканског првенства

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još