Друштво

УКИНУТА ЗАБРАНА ПОСЈЕТА У ДОБОЈСКОЈ БОЛНИЦИ

Добојска болница „Свети апостол Лука“ укинула је забрану посјета хоспитализованим пацијентима.

Забрана, која је због повећаног броја обољелих од респираториних инфекција трајала од 30. јануара, укинута је 4. марта по препоруци Комисије за спрјечавање и сузбијање интрахоспиталних инфекција.

Related posts

ГЛАСОВИ ДЕРВЕНЋАНЕ ДОВЕЛИ НА ПРВО МЈЕСТО „РИТМА ЕВРОПЕ“

admin

Три генерације исте
породице под кровом „Санина“

Derventski List

Представљене мјере за превенцију
вршњачког насиља у школама

Derventski List

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još