ИЗДВОЈЕНОСпорт

На побједничком постољу и Дервенћанка Теодора Милојевић

Првенство БиХ у кросу окупило је данас у Дервенти 130 атлетичара свих узрасних категорија који су показали физичку спрему на полигонима на Сајмишту, а на побједничко постоље попела се и Дервенћанка Теодора Милојевић освојивши друго мјесто у категорији пионирки у трци на 1.000 метара.

Резултати по категоријама:

Цицибанке – 800 м

  1. Мара Ножица – АК “Требиње“
  2. Фарах Абдић – АК “Крајишник“ – Велика Кладуша
  3. Илхана Шехић – АК “Зеница“ – Зеница

Цицибани – 1.000 м

  1. Филип Радуловић – АК “Прњавор“
  2. Керим Халиловић – АК “Слобода Техноград“ – Тузла
  3. Зоран Благојевић – АК “Академац“ – Бијељина

Пионирке – 1.000 м

  1. Ема Ковач – АК “Крос“ – Брчко
  2. Теодора Милојевић – АК “Сан“ – Прњавор – Секција Дервента
  3. Марија Лукаић – АК “Бања Лука“

Пионири – 2.000 м

  1. Никола Пављашевић – АК “Слобода Техноград“ – Тузла
  2. Давид Мирковић – АК “Прњавор“
  3. Јаков Перишић Глебов – АК “Требиње“

Дјевојчице – 2.000 м

  1. Ема Хасанбашић – АК “Слобода Техноград“ – Тузла
  2. Јована Радуловић – АК “Прњавор“
  3. Сара Дешић – АК “Приједор“

Дјечаци – 3.000 м

  1. Галеб Гренвич – АК “Нови Град“ – Сарајево
  2. Кристијан Рољић – АК “Бања Лука“ – Бањалука
  3. Ермин Бегановић – АК “Крајишник – Велика Кладуша

Млађе јуниорке – 4.000 м

  1. Анастасија Удовичић – АК “Приједор“
  2. Сара Томић – АК “Требиње“
  3. Анастасија Дринчић – АК “Власеница“

Млађи јуниори – 5.000 м

  1. Габриел Гренвич – АК “Нови Град“ – Сарајево
  2. Дамјан Грумић – АК “Прњавор“
  3. Никола Кутић – АК “Бања Лука“ – Бањалука

Старије јуниорке – 4.000 м

  1. Теодора Чубриловић – АК “Бања Лука“
  2. Хена Капиџић – АК “Нови Град“ Сарајево
  3. Амила Кахриман – АК “Зеница“

Сарији јуниори – 5.000 м

  1. Ади Нуркановић – АК “Слобода Техноград“ – Тузла
  2. Јован Росић – АК “Борац“ – Бањалука
  3. Армин Бегановић – АК “Крос“ – Брчко

Млађи сениори – 8.000 м

  1. Млађен Самарџић – АК “Маратон“ – Брчко
  2. Керим Сарачевић – АК “Власеница“
  3. Берин Мушановић – Ак “Босна“ – Сарајево

Сениорке – 6.000 м

  1. Луциа Кимани – АК “Бања Лука“
  2. Јелена Гајић – АК “Прњавор“
  3. Милица Врховац – АК “Прњавор“

Сениори – 8.000 м

  1. Божидар Вујић – АК “Маратон“ – Брчко
  2. Џемал Јашаревић – АК “Босна“ – Сарајево
  3. Јасмин Алишић – АК “Сана“ – Сански Мост

Related posts

Шеранић: У РС почиње масовнија вакцинација

admin

Три бронзе за
каратисте „Киме“

Derventski List

Подршка оквиру буџета за 2023. и увећању актуелне касе

admin

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavljamo da se slažete s ovim, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj još