Спорт

Бронзане Будишићева
и Душанићева

Чланице Атлетског клуба „Дервента“ Марина Будишић и Дуња Душанић биле су бронзане на јуниорском Првенству БиХ које је одржано протеклог викенда у Зеници.

Како су саопштили из Атлетског клуба Будишићева је првог дана такмичења у трци на 3.000 метара „стипл чез“ освојила бронзану медаљу, док је Дуња Душанић у истој трци заузела четврто мјесто. Другог дана такмичења Душанићева је бронзу освојила и у трци на 3.000 метара.

– Чланица клуба Теодора Милојевић је у тркама на 100, 200 и 400 метара,  и у скоку у даљ поправила своје личне рекорде и најбоље овосезонске резултате – навели су из клуба.