Спорт

ПОРАЗ У ПОСЉЕДЊИМ СЕКУНДАМА

КОЊУХ – ДЕРВЕНТА 23:22 (11:10)

Спортска дворана у Живиницама. Судије Божић и Слипац. Седмерци: Коњух 2 (1), Дервента 5 (5). Искључења: Коњух 6, Дервента 12 минута.

Дервента: Ристић, Живанић 7, Добриловић, Лукић, Земуновић 3, Милинковић 3, Дринић, Станковић 1, Пејић 2, Савић, А. Старчевић, Шмуља, С. Драгичевић 4, Граховац 1, Шкрга 1, Д. Старчевић

Одлука о коначном побједнику меча Премијер лиге БиХ у Рукомету у Живиницама пала је тек у посљедњим тренуцима меча.

Током првог полувремена играло се углавном по принципу „гол за гол“, а централна фигура дервентског тиме био је голман Старчевић, чије добре одбране нажалост нису претворене у предност.

Послије половине игре у другом полувремену домаћи тим је направио разлику од четири гола (19:15), али се Дервента, која је била ослабљена изостанком А. Драгичевића, није предавала и до 55. минута и успјела је да изједначи резултат (20:20). Ипак, у посљедњим минутима утакмице домаћи су имали више среће и освојили сва три бода.

У сљедећем колу рукометаши „Дервенте“ ће на паркету дервентске Спортске дворане угостити екипу „Маглаја“.