Спорт

Дервенћани декласирали лидера

ДЕРВЕНТА – КОТОР ВАРОШ 8:3 (5:1)

Стријелци за Дервенту: Кукић у 5. и 19, Којић у 12, 16, 35 и 39, Новић у 17. и С. Симић у 21. минути.

Дервента: Алексић, Новић, Којић, Кукић, Ж. Симић, Jелић, С. Симић, Радоја

Екипа „Дервенте“ у друголигашком такмичењу у футсалу у суботу је у првом колу наставка првенства декласирала лидера на табели екипу „Котор Вароши“.

Ни у једној фази меча, осим на самом почетку, када је резултат неколико минута био изједначен (1:1), коначан исход није био неизвјестан.

Гости нису могли честито да се „саставе с лоптом“, док су играчи „Дервенте“ тукли са свих страна.

У сљедећем колу у „Дервенти“ гостује екипа „Челинца“, а домаћинима се указала прилика да у директном окршају на табели прескоче ривала.